Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Wing Tsunak mennyi idő...

A Wing Tsunak mennyi idő alatt szokták elsajátítani az alapjait?

Figyelt kérdés
Pontosabban a kezdők formagyakorlatára értem.
2010. okt. 3. 22:13
 1/7 anonim válasza:

én csak 4 órát csináltam, annyi idő alatt nem :)

sztem pár hét de még jó ideig darabos mozgásúnak fogod érezni magad

a titka ennek is a SOK és KITARTÓ gyakorlás

2010. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6évig csináltam,fél év alatt megtanulhatod az alap önvédelmi technikákat,ha nagyon elszánt vagy!Első mesterfokozatot(szilvavirágot)3-4év alatt szerzik meg úgy általában.De nagyon sok függ az egyéntől,akarattól,eddzések számától stb.Kérdezz még nyugodtan segítek szívesen ha tudok vmiben!
2010. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most vettem észre hogy a kezdők formagyakorlatára gondoltál,a Siu Num Tao-ra!Hát amint írtam kb olyan fél év nem maga a formagyakorlat,hanem a hozzá fűzhető technikák.
2010. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Ja meg 1jótanács!Ha a Leung Ting,Máday Norbert féle Wing Tsun iskolába jársz,nagyon lefognak húzni pénzel!!(vannak olyan emberek akik kicsit átalakították a stílust,ezért van hogy vmelyik iskola így írja a Wing Chun-t,van amelyik így Wing Tzun).Az eredeti az mindíg is a Leung Ting féle lesz,ahova te is jársz!(Gondolom oda jársz,mivel Ts-el írtad a Tsun-t!
2010. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A wing tsun kung-fut viszonylag hamar ellehet olyan szinten sajátítani, hogy hatásos legyen az utcán. Én még csak másfél éve csinálom, és igen jó. Mellette már aikidózok 4 éve. És ez a wing tsun-aikido kombinációval igen durván lehet darálni. Tökéletesen kiegészíti a kettő egymást. Na de, visszatérve csak simán a wing tsun-ra, kitartás az fog kelleni hozzá rendesen.
2010. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mesterem azt mondta 0,5 vagy 1 évnyi gyakorlás után már igen jól megtudod magadat védeni.
2010. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. :)
2010. okt. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!