Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai-box Budapest. Hol?

Thai-box Budapest. Hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 7évet karatéztam és az utóbbi 1hétben nagyon megtetszett ez a sport.Voltam is egy edzésen , az csak mégjobban meghozta a kedvemet. Az egyetlen problémám az volt , hogy szerintem túl sokan voltunk, ez még csak-csak, de az edző nem igazán tudta hogy ki jár oda régebb óta, és ki van ott csak első alkalommal. Szerintem értitek mire gondolok. Nem volt meg az edző- sportoló "kapcsolat" , ami szerintem nagyon fontos ahhoz hogy valamit jó hangulattal is csináljak. Azt szeretném megkérdezni ,tudtok e olyan helyet amit ~1órás utazással XIV. kerületből meg lehet közelíteni ? De már az is jólenne ha csak a helyet leíránátok, nem fontos hogy mennyi időbe tellik.A lényeg h jó hangulat legyen edzésen és tudja hogy ki vagyok :) ( és persze az ár sem mellékes). Nagyon köszönöm a segítséget.
2010. okt. 3. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahová én jártam ott az edző úgy tudta le a tömeget,hogy ezt mondta-Na jó,elég sokan vagyunk,brutális kemény edzés várható.Aki akar,az most még elmehet.Senki?-Azután odament az ajtóhoz és látványosan kulcsra zárta.

Utána a régebbi tagok a sz*rt is kiverték a kezdőkből.Engem konkrétan ájulásig agyonvertek,pedig nem is voltam kezdő.Akit felrúgtak,ahhoz odament az edző és a haján fogva felhúzta.

De ez régen volt,most már ez az edző is lét akar,uh nincs már ilyen.

De van egy olyan edzés is amilyenre gondolsz.4. ker Káposztásmegyer lóverseny tér 4.K1 edzés.Ugyanaz,mint a thai box,csak küzdelemnél sípcsontvédőt is fel kell venni.Az edző Karacs Attila K1 versenyző.

2010. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

VI ker, Re-Gym.


[link]

2010. okt. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2010. okt. 4. 19:09
 4/4 anonim válasza:

ROKKO-GYM Muay Thai Club / Budapest, IX. ker.


www.rokkosecurity.hu/rokkogym

2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!