Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Daido jukuzik itt valaki? Mik...

Daido jukuzik itt valaki? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hamar bepárásodik az a kiba***** sisak...
2010. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom, kicsit bővebb tapasztalatokat szerettem volna olvasni, de kezdetnek nem rossz :)

Arra kérlek, folytasd :)

2010. aug. 10. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Wing Chun
2010. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mire vagy pontosan kiváncsi?
2010. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző: Röviden a tapasztalatom:

Kemény, én nagyon szeretem :)

Edzéseken amúgy van erőnlét, nyújtás de elsősorban a technikákra igyekszenek rámenni. Vannak ütések, rúgások, fogások, feszítések, földrevitel, földharc, stb...

2010. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elsősorban az érdekel, hogy sérülés gyakran van-e edzésen; az erőnléti rész mennyire kemény és így a végén érdekelne még az is, hogy mennyibe kerül 1 hónapra az edzés :D Ha eszembe jut még valamilyen kérdés, akkor felteszem :)


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, már amelyiknek volt haszna :)

2010. aug. 12. 08:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Sérülés: bármilyen védőfelszerelést használhatsz edzésen (herevédő, lábvédő, stb...) Azért vigyázunk egymásra, de persze előfordulhatnak kisebb sérülések, de nem jellemző.

Keménység: nem lesz gond az alvással este hidd el! De ki lehet bírni.

Ár: Attól függ hova mész edzeni. Az edzőtől érdeklődj!

Menj el egy edzésre, s ott meglátod! Ezt tudom javasolni!

2010. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még egy kérdés (igazából 1,5)

Milyen ruhában dolgoztok edzésen? A versenyeken látott felöltőben vagy pedig mackónadrág és póló?

A félkérdés az lenne, hogy te például mennyiért edzel? Csak egy körülbelüli tájékoztató ár érdekelne; meg az, hogy heti 2 edzés van jellemzően?

2010. aug. 12. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Én speciel karateruhában edzek. Ha ütéseket gyakorlunk akkor lehet pólóban is lenni, de földharcoknál, fogásoknál ez nem jó. A Kudo Gi vizsgára, meg mondjuk nemzetközi edzőtáborba kell elsősorban, edzéseken nem szoktak szólni, ha egy fehér karateruhában vagy.

Havi kb 4-5e Ft, de én vidéken járok. Érdemes az edzőt felhívni telefonon!

2010. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet!
2010. aug. 13. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!