Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség szállkásításhoz?

Segítség szállkásításhoz?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék például, hogy érdemes e folytatnom a tömegnövelést és mellete keveset enni, vagy inkább kisebb súlyal többet?


Hány gram fehérjét, zsírt és szénhidrátot vihetek be egy nap ?


Mennyi idő után lesz teljesen látható (Pl: gondolok itt a vállon lévő "csikokra"), 5 KG- után már kiformállódnak szépen ?


Erre elég 2 hónap ?


Egy év kondiután (felsőtestem már egy kicsit szállkás) 14/f 170 Cm 75 Kg


Így néz ki a hetem :

Hétfő:Kondi

Kedd:Ju-Jitsu

Szerda:Kondi

Csütörtök:Ju-Jitsu

Péntek:Kondi

Szombat:Vagy pihenés/ vagy terem

Vasárnap:Ju-Jitsu


Előre köszi mindenkinek ...


2010. júl. 9. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

olvass utána bazzzeg elég szerteágazó dolog a szálkásítás...


[link]


Attól függ, hogy mekkora a testzsír százalékod, hogy mennyi idő még látszik.


Attól függ, hogy mennyi zsírt akarsz leadni. Heti 1kg max. Ha ennél több megy az valószínűleg izomból is megy, gondolom azt nem akarod.

2010. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 clint ***** válasza:

bőven elég ha csak a kaját változtatod, és minden ugyanúgy marad. Ha kisebb súllyal többet csinálsz le is épitheted az izmokat. Tudom, hogy néhány testépitő is igy csinálja, de ott kox is van.

A kajarésze, bőven elég ha a szénhidrátot fokozatosan kezded megvonni, és ugyanugy emelni a fehérjét. Nem árt, ha edzés után még használsz szénhidrátot, és max reggel az utolsó fázisban. Használj glutamint minden étkezésnél.

kb 250 gramm fehérjére lenne szükséged egy nap, ahhoz, hogy ne menjen le az izomzat.

A harcművészet előtt és után is fogyassz fehérjét!

2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Áhhh 250 Gram fehérjét hogyan vigyek be, ahoz olyan kajákat kéne nnem ami tele van zsírral meg szénhidráttal, amugy meg 33 %-os zsírtartalom, tudom, hogy szar, de ez ellen akarok tenni valamit....
2010. júl. 9. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:

250gramm fehérjE?:O

azért azt ne felejtsük el hogy a felesleges fehérje is szépen lefog neki rakódni.sztem felesleges olyan sokat nyomni.én kb 90 kg vagyok,100 g fehérjét nyomok diéta alatt.

és megmondom őszintén még felisjött egy kis izom.

bár megkell hagyni hogy csak szép lassan mennem a kg-k.

2010. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 clint ***** válasza:

a fehérje, hova rakódik le az izmokon kívül????

Hülyeséget ne írjál már!

2010. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 clint ***** válasza:

kérdező neked meg nem kell minden zsíros és szénhidrátos kaját enned ahhoz, hogy fehérjét vigyél be, ezt meg honnan szeded?????

napi 5 tojás az 35 gramm fehérje, szénhidrát nincs is benne, zsír egy kevés

fél kg csirkemellben van 125 gramm fehérje zsír és szénhidrát szinte nulla

a halban szintén, illetve ami zsír van benne az nem telitett

létezik fehérjeturmix is!

sovány túróban szintén igen jó a fehérjetartalom

A 250 grammot csak azért irtam, hogy biztos legyen az izommegtartás, kipróbálhatod, olyan 170 gramm fehérjével, és ha vesztesz izmot akkor növeld.

2010. júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónál az igazság.És ha emellé besétálsz 1 boltba és veszel egy fehérje készítményt akkor még biztosabb lehetsz.Különböző antikatabolikus kiegészítők(nem szteroidok)is segíthetnek az izom megtartásában a diéta alatt [link]


Nem tudom ezek mennyire működnek de utánuk kell nézni vagy majd az eladó megmondja


A másik meg hogy szerintem legalább 1-2 pihenőnapot tartsál 1 héten és diétához vigyél bele kardiot

Vagy amit írtál a kérdésben:Kevés kaja mellett ugyan az a tömegnövelő edzés és akkor minimális lesz az izomveszteség(mivel az izomzatodat használod elsősorban nem azt fogja a szervezet lebontani)

2010. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2:20 arra azért gondolni kéne, hogy egy napi étkezés ne legyen 2500 ft egy embernek:D de azért igen az tényleg hatásos lenne
2010. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:
jó de ha nincs rá pénz akkor ne akarjuk ezt...
2010. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!