Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futoversenyeket/kozos...

Milyen futoversenyeket/kozos futasokat rendeznek magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem olyan regen merultem bele emme a temaba, eddig voltam az Arkad 5km futasokon, es tervezek indulni az Aldi noi futason, valamint tudom hogy van a Viviccita . Ezen kivul meg tudtok hasonlokat?

Koszonom!


2019. ápr. 29. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Május 7-én lesz az Eötvös 5 km-es futóverseny, ez a Vivicittánál kisebb verseny, de szerintem érdemes indulni rajta. Ha pedig hosszabb távon szeretnél futni, akkor ajánlom a Wizzair Budapest Félmaraton és a Spar Maraton Fesztivált, ezeket a BSI (Budapesti Sportiroda) szervezi, a Vivicittához nagyon hasonlóak. Ha a maratont/félmaratont soknak tartod, akkor indulhatsz váltóban is vagy rövidebb távon. Egyébként tavasszal és ősszel szinte minden hétvégén rendeznek több kisebb városi és terepfutó versenyt is, úgyhogy bőven van választék.
2019. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész évben vannak itt ott rendezvények, futanet és futonaptar oldalakon tudsz tájékozódni. Éjszakai futóversenyek is vannak mint pl. sunset run,
2019. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
futocentrum.hu
2019. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!