Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem indul a quadom? SOS!

Miért nem indul a quadom? SOS!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elővettem a quadomat a garázsból és raktam bele akkumulátort, kitisztítottam a porlasztót, megnéztem a gyújtógyertyát és minden rendben volt. De amikor megpróbálom beindítani, akkor csak zúg. Persze nem indul be. Bezzint kap a porlasztó, és amikor kiszedem a gyújtógyertyát, nyomok oda egy kis benzit akkor fordul kettőt és annyi azutan megint csak zúg. Egyszer valahogy beindult, de azóta nem. 110ccm-es 4 ütemű motor.

2019. márc. 17. 15:14
 1/10 anonim válasza:
heló!Végül megoldottad?
2019. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem még nem
2019. aug. 8. 09:00
 3/10 anonim válasza:
tudsz mondani egy pontos típust? Hátha volt már dolgom vele. Amikor öntöttél bele benzint pontosan mit csinált?
2019. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hasznaltan vettem. Azt mondta a réhi tulaj, hogy két éves és hogy yamaha a két éves biztos, (mármint akkor) de a yamahát nem hiszem el. Rajta van a matrica hogy yamaha meg minden de nem hiszem el.


Benzin van benne. A karbiba is jut.

2019. aug. 9. 08:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Az önindító amikor önkndítózom először lasssan forgat. (nagyon lassan) azutan elkezd pörögni de nem indul be. A gyertya jó benzint kap. Néha néha beindul
2019. aug. 9. 08:27
 6/10 anonim válasza:
Lehet hogy megromlott benne a benzin.Próbáld azt meg,hogy leengeded teljesen a benzint és kimosod az egész karburátort aztán új benzinnel feltöltöd.
2019. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már próbaltam. Nem jött be
2019. aug. 10. 00:26
 8/10 anonim válasza:
Akkor az is lehet h elment valamiért a kompresszió.meg tudod mérni?
2019. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom szerintem megmerni. De ha nincs kompresszió akkor mit lehet csinalni?
2019. aug. 11. 11:24
 10/10 anonim válasza:
hát hogyha 8 bár alatt van akkor új dugattyú és lehet hogy új henger is.De nem biztos hogy ez a probléma. Nagyon sok minden okozhatja azt hogy nem indul és mivel használtan vetted ezért az előéletét sem lehet tudni.
2019. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!