Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sport óra gps-szel?

Sport óra gps-szel?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy sport órát gps-szel. Amit kinéztem, annak horror ára van, tud valaki jóval olcsóbbat?

Elgondolkodtam a kínaiakon. Pár hónapja vettem kínai okos telefont és eddig működik, nincs baj vele.

Olyan gps-es óra érdekel, amin meg lehet nézni a térképet.

Futáshoz kéne. Sokat futok városon kívűl kis utakon és jól jönne, ha tudnám, merre menjek.

Azon is gondokodtam, hogy külön egy karra rögzíthető gps-t veszek, mellé egy olcsóbb gps-es futó órát, amin nem lehet térképet nézni. Így lehet olcsóbban kijönnék. Gps mindenképp kellene az órába, mert borzasztó idegesítő, hogy akárhogy próbálom, nem tudom belőni a lépéstávolságot a gps nélküli órámon és így nem jól méri a távot. Elég alap órám van, jó lenne, ha meg lehetne több, mindent nézni az órán. Mondjuk ha nem cask pulzust, de vérnyomást is mérne, meg meg lehetne nézni az órán a szívritmus alakulását. Az egyéb okos funkciókat, mint sms kijelzés, meg hasonlók egyáltalán nem használom, nagyon merítené az órát, ha használnám.

Ötletek?


2018. aug. 27. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!