Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe mit vigyek magammal?

Konditerembe mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
úgy értem le lehet utána ott tusolni? elmondanátok ti mit visztek?
2010. jún. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

-Edző nadrág... tökmindegy milyen nem divatbemutatóra mész

-Edző póló... nem árt, ha van 2-is.. én nem szeretek átizzadt pólóban edzeni és van, mikor edzés közben lecserélem

-Edző CIPŐ...nem papucsban meg zokniban edzünk, hanem vesszük a fáradtságot és veszünk fel cipőt. Nyilván itt sem 30 000-es nike cipő kell. egy sima kínai megteszi arra az 1-2 órára...

-Törölköző...ha igényes vagy és nem tapló paraszt, akkor magad alá terítesz egy kisebb törölközőt.

-Víz...edzés közben és után a folyadékpótlás meglehetősen fontos

-Papucs... a tusolóban könnyű bármilyen gombát, fertőzést összeszedni így jobb az óvatosság

-Tusfürdő...had ne írjam le minek...

Ezek voltak az alap dolgok... Ha esetleg komolyabban edzel, akkor érdemes még beszerezni bemelegítő krémet, de vigyázz utána ne fog meg a p*csöd vagy egyéb más testrészeket mert baromi kellemetlen tud lenni. Ha esetleg edzés utáni turmixot is iszol, akkor shaker és benne a cucc, amit iszol (por formában) csak akkor öntsd fel vízzel, ha meginni készülsz... addig felesleges.

2010. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
h érted h magam alá terítem a törölközőt? köszi:)
2010. jún. 19. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A sok paraszt összeizzadja az összes gépet/padot, aztán úgy hagyják. Aki egy kicsit is igényes a környezetére az törölközőt terít a gépekre/padokra és úgy ül/fekszik rá, vagy pedig a gyakorlat után letörli amit ott hagyott.
2010. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
én mindig viszek óvszert is, edzés közben felmegy a teszto szint egy-két lánnyal szemezel és mehet a buli...nem árt védekezni
2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!