Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box hoz, felkészülő...

Thai box hoz, felkészülő edzéseket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Röviden megfogalmazva: El lett törve a bokám nem sokkal utána az ujjam, ameddig lábadoztam megtetszett a thai box és eldöntöttem hogy elszeretnék menni thai boxozni! Csak eszembe jutott hogy az edzéseket nembiztos hogy bírnám, fizikai szinten, elég gyatra izomzatom van (nem nagyon tudtam elmenni sportolni mikor le voltam sebesülve, mondjuk amúgy se jártam nagyon) Szóval elsődlegesen olyan edzéseket szeretnék kérni ami kifejezetten segít abban hogy az edzéseket bírjam. Nekem jó a konditermes edzések, saját test súlyos kinti edzések,erőnléti edzések, igazából minden ami segíti azokat az izom részeket amik nagyon fontosak a htaiboxnál. Szóval várok mindenféle edzés tervet ami segít nekem hogy jobban bírjam az edzéseket! Előre is köszönöm! Ha kellenének adatok: 170cm 65kg

2018. jún. 17. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

heti 3 kocogás,ennyi.

a kardió állapot fejlettségén kívül más nem kell kezdőként.

2018. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!