Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyiben más a pénzben...

Mennyiben más a pénzben játszott online póker, mint a nem valód pénzben játszott?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje fontolgatom hogy elkezdek pénzben pókerezni. Tudom hogy csak úgy lehet tényleg megtapasztalni, ha az ember kipróbálja, de érdekelne hogy aki már próbálta, mik a tapasztalatai, mennyiben tér el a játékpénzestől.

Mostanában Zynga pókeren játszom, 50 és 100milliós tournamentekben, és 10ből 7-szer leszek első vagy második (ez az utolsó 30 meccs). Mennyire vehetem ezt eredménynek? Túlságosan játékpénzes a Zynga hogy komolyan vegyem?

Köszönök minden választ!



2018. máj. 31. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyiban más, hogy a pénzben játszott póker komolyan van véve, a játékpénzes meg nem. Játékpénzzel mindenki össze-vissza hív, ad meg, vagy éppen dob el. Nincs rendszer, nincs pozíció, minden mindegy, mert bármi lehet.


Teljesen irreleváns hogy milyen eredményt érsz el a Zyngán:)

2018. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért kérdeztem, mert alacsony téteknél én is ezt láttam, de szerintem azért 10M környékén azért sokat komolyodik a játék. Hát jó, köszönöm
2018. máj. 31. 22:21
 3/3 anonim válasza:
Valódi pénzes játékban tudnak játszani az emberek, zynga pókeren vagy mindenki limpel vagy all-int mond, a pokerstars játékchipes részlegén viszonylag jó játék folyik, de az is gyenge.
2018. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!