Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fontos kérdés, lehet belőlem...

Fontos kérdés, lehet belőlem szexi táncos?

Figyelt kérdés

21éves (srác)

170cm magas vagyok

106kg (nem látszik hál Istennek fe 40kg feles van rajtam de csak 15-nek látszik)

Fekete hajú

Nem túl hosszú kezű se nem lábú.


Sokat gondolkoztam rajta, ha egyszer.pár százezret belefeccöln€ é k, hogy megtanuljak táncolni, akkor talán mára már nem lennék szűz, avagy lenne barátnőm.

Ha nem is az alkatom bájolja el a hölgyet, hát bájolja el őt a táncom, aztán a személyiségem.


Íme a gondolatmenet.

Ha a hölgy esélyt ad megismerni engem, akkor talán szerelmes lesz a személyiségembe, ám ha nem ad esélyt se a megismerésre akkor majd s táncommal elbájolom és utána majd adni fog esélyt.


Hát ez lenne a hadizerv.


Lehetne belőlem szexi táncos?



2018. máj. 31. 07:14
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mas haditervet tervezzel😄😄
2018. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valoban komolyan gondolod ezt?

Ez nagy butasag!

Egyszer engem is elbuvolt egy pasi tancal,de par napig tartott a romanc...azota ugy el emlekeimben,mint egy "udvari bolond".

2018. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
öhm miért nem mész el edzeni? sokkal könnyebb dolgod lenne
2018. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!