Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vehetek 14évesen airsoftot?

Vehetek 14évesen airsoftot?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat,hogy csak 16 éves kortól lehet,és hogy nem ajánlott 14éveseknek,mert nem tudnak vele vigyázni.Viszont én nem lőnék vele senkit le,max az udvaron célra fogok vele lőni.

2018. máj. 29. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
te akkor sem. szüleid vehetnek.
2018. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Még egy.Tiwangunról szeretnék rendelni.Először gondoltam egy green gasos pisztolyt vagy aksis géppisztolyt.
2018. máj. 29. 18:13
 3/6 Gregoryj Borodin ***** válasza:

Szia.

Várj 4 évet. Olvasgass sokat a témában. Aztán rendelj magadnak. Az airsoft nem gyerek játék. Komoly sérülést is tudsz vele okozni.

Szóval airsoftujonc.hu,softair.hu és a Magyar Airsoft Szabályzat 2015 olvasása. :)

Utána ha minden megvan vehetsz olyan airsoft puskát amilyet akarsz.

2018. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Kiskorú, de minimum tizenhatodik évét betöltött személy csak nagykorú felügyeletével használhat airsoft-fegyvert"

Én nem meccsekre használnám.Kincsesbányán az egyik ismerősünknél lőnék vele célba.

2018. jún. 1. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! én 9 éves korom óta paintballozok, és 13 éves korom óta rendszeresen airsoftozok. Persze szervezett játékokon csak 16 éves koromtól veszek részt. Ha felelősségteljesnek érzed magad, és tudsz még valakit az ismerőseid közül akik tisztában vannak a hobbival, nyugodtan beszéld meg velük a fegyvervételt.
2018. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom egy szülőddel menj el egy magyar airsoftos boltba, vedd kezedbe őket stb, és beszéld meg az eladóval, apukáddal pl. , hogy hogy látják mi esne kézre, neked mi kényelmes és együtt döntsetek.
2018. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!