Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen 5km-t mennyi idő...

17 évesen 5km-t mennyi idő alatt kéne lefutnom?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el futni és érdekelne, hogy ennyi idősen, kb vékony testalkatommal 9 perc alatt 5km reális-e. Nem szoktam futni és semmit sem sportoltam eddig, ezért érdekes, hogy akiket megkérdeztem, 5km-t 20-30perc alatt futottak le.
2018. máj. 27. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Indulj az olimpián, mert 3,5 perccel jobbat tudsz a világrekordnál!
2018. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem mert akkor vszinu hogy atba... az oram :D
2018. máj. 27. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdőknek (miután feljöttek arra a szintre, hogy tudjanak futni 5 km-t egyben) 30 perc rendben van, amin persze később lehet javítani, de általában azért nem olyan drasztikusan, mint egyesek gondolják. Futásról néha elég humoros kérdések vannak itt, egyesek azt hiszik, hogy kis felkészüléssel majd feleannyi idő alatt futják le a távot, mint kezdetben... Jó eséllyel soha nem fogják meg sem közelíteni azt.
2018. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én anno 18 éves koromban kb. fél év alatt jabítottam 17 perces 3000 m-ről 12 perc alá, 1 év múlva pedig 20 km-t is le tudtam futni alig 4 perces km-ek felett. Kezdőként az első időszakban nagyon gyorsan lehet fejlődni, aztán utána jön, hogy nagyon lelassul a fejlődés. Persze tudom, ez életkor függő is, én meg fiatal voltam akkor, de azért egy idősebb embernél iw látványos tud ez lenni.
2018. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Mivel, motorral mentél?

Másképp kizárt.

2018. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen jó, 17-8 évesen nekem is ilyen ~24percek voltak 5 km-en
2018. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!