Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Terhesen lehet görkorizni?...

Terhesen lehet görkorizni? (Még nem látszik,3honapos)

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 10:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Terhesség,görkorcsolya,sport,mozgás,fittness,kismama,veszély,esés,sérülés
2018. máj. 19. 10:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit rossz helyre ittam a címszavak😂😂
2018. máj. 19. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen életképtelenek mit akarnak az élettől? Vagy most elismerést vársz hogy milyen menő terhesen korizni?!? Fú de rossz indulatú vagyok bocs csak már fáj..
2018. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolni akarok te szerencsétlen mert szeretek korizni csak mondjuk félek az eséstol es ne ugy kepzelj el hogy nagy hordo hasam van hanem ugy hogy semmi nem latszik es olyan lapos a hasam amilyen neked sose lesz te nyomorult
2018. máj. 19. 10:25
 5/6 anonim válasza:
Függetlenül attól hogy mekkora a hasad veszélyes ha ráesel, ha fontos hogy minden rendben legyen válassz mást, pl szobabiciklizést.
2018. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de veszélyesnek mondanám. Ha bekövetkezik egy baleset, vetélés is bekövetkezhet.

Inkább mást csinálj, ami kevésbé veszélyes

2018. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!