Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőr eltüntetése fogyás...

Narancsbőr eltüntetése fogyás nélkül?

Figyelt kérdés
3 foku narancsbőröm van a fenekemen a combomon nem annyira látszik még! 17éves vagyok és elég vékony a testalkatom. Az olvastam mindenhol hogy ahoz hogy eltűnjön a narancsbőr fogyni is kell, le kell adni pár kilót stb. csak hogy én már elég vékony vagyok nem szeretnék fogyni, hizo kurán vagyok. Meg ha a fenekemről le adnák pár kilót tök lapos lennék. Nem akarok még véknyabb lenni. Elmagyarázná olyan aki hasonlo helyzetben volt hogy megis ez hogy megy?

#Narancsbőr-lány-fenék-bőr
2018. máj. 13. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem hogy aki diétázik az fogyik nem? Én nem szeretnék fogyni hanem pár kilót felszedni , de a narancsbőrt is eltűntetni mert álló fekvő helyzetben is eléggé látszik.
2018. máj. 13. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:

A narancsbőr alkati történet. Ha neked adott az élet akkor a diéta kivételével nem igen tudsz mit kezdeni vele. De még úgy is nagyon hálátlan, azonnal visszajön, amint nem figyelsz.

A diéta pedig étrendet jelent, nem fogyókúrát. A cellulit kialakulása ellen: Kardió edzések, hogy az anyagcseréd, keringési rendszered és a víz háztartásod aktivizálódjon. Ezt folyamatosan kell csinálni, heti legalább 2*-3*. A diéta pedig, ehhez mérten kevés zsír, túlnyomórészben telitetlen zsírsavakból álljon. A szénhidrátokra figyelj, alacsony Glikémiás indexű, lassan felszívódó dolgokra koncentrálj. Teljes-kiőrlésű cuccok, növényi eredetű, finomítatlan ételek. Végül a fejérje. Az is kell gazdagon, de ott főként állati eredetű. És természetesen ott sem a zsíros farhátakra, karaj és egyéb cupákos húsokra kell gondolni.

Emellett fontos a folyadékpótlás, ahol szintén felejtősek a cukrozott löttyök. Ha nagyon szeretnél piálni akkor vodka, illetve egyéb égetett szesz.

A fűszerezéssel óvatosan, Sóval óvatosan, édességgel szintúgy.

Gyorstalpalónak ennyi.

2018. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem is van, én 21 éves vagyok 160cm 53kg és a combjaimon van egy kis felesleg. Most még 3kg-t szeretnék leadni. Pár hónapja elkeztem edzeni és figyelni az étkezésemre. Én magas szénhidrát, alacsony zsír, alacsony fehérjés vegán étkezést követek ( nem eszek cukrot, kerülöm az olajat, zsírokat és a fehér lisztet, meg minden nagyon átdolgozott cuccot), ezen kívül heti 5ször edzek és napi olyan 3 liter vizet iszom. Ez a pár hónap alatt nem a fogyásra koncertráltam, nem is csökkent a súlyom, de a narancsbőröm sokat javult.

(Az embernek nem kell annyi fehérje, mint amennyit a legtöbben gondolnak. Ha csak nem éhezteted magad szinte lehetetlen fehérjehiányt kapnod.)

2018. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!