Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan taktika Tippmixben,...

Van olyan taktika Tippmixben, amivel nagy valószínűséggel kikerülhető a bukás veszélye?

Figyelt kérdés
Vagy más taktikák amik beválltak? Milyen összeggel érdemes fogadni, ha heti pár ezer forintra szeretnék szert tenni?

2018. márc. 4. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerencsejáték..volt hogy 50ezret buktam mert egy jó csapatot legyőzött valami bennszülött putri ország. Vannak akik megélhetési tippmixesek de nem sokan. Nagyon kell érteni hozzá, de még úgy is kicsit lutri
2018. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, csak taktikákra vagyok kíváncsi, mint pl. a döntetlenes, hogy mindig kétszer annyit rakok meg.
2018. márc. 4. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Dontetlen strategianak nincs ertelme. Tul sok a meccsek kozti eltelt ido
2018. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem csak 1 csaoatra játszanám meg, hanem kb. 4re. Vagy esetleg más taktika?
2018. márc. 14. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
4 csapatra pedig vagy 4 szalon futo sztorira kene osztani a strategiat, vagy egyszeruen tulsagosan kockazatos. Nekem most van egy jol mukodo szisztemam, ha erdekel, irj.
2018. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!