Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozdulatokkal tudnám...

Milyen mozdulatokkal tudnám vékonyítani az izmos vádlim?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, régebben több évig kézilabdáztam, és futottam, a vádlijaim nagyon megerősödtek, szeretném vékonyítani őket, esetleg ha valaki tud bevált gyakorlatot vagy, hogy nyújtani mivel lehet eredményesen, légyszíves írja le, köszi..
2010. jún. 7. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lényegében én is ugyan azt írtam és nem viccből.

Ha kalóriadeficites állapotot teremtesz, vagy is kevesebb energiát viszel be, mint elhasználsz az izmaid abban a pillanatban katabolikus állapotban kerülnek.

Igazából még mindig nem értem az indokolatlanul modortalan válaszodat.

2010. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges is harmadjára neki kezdenem magyarázni...:D
2010. jún. 9. 21:27
 13/15 anonim válasza:
Szia! Nekem hasonló problémám van, csak más területen. Kedves apám azt mondta, hogy ne csináljak semmit, hanem feküdjek 2 hétig, akkor majd lesz két pálcika a fenekem alatt. Na most nem kell ilyen drasztikusan felfogni, tornázz, de hagyd ki a lábmunkát egy időre, illetve kevesebbet csináld. Nem azt mondom, hogy sorvaszd le, de ha nem akarsz ilyen izmos vádlit, akkor csökkentsd.
2010. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem csak szimplán dagadt vagy.

Nem kéne pizzát tömni az arcodba.

2010. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg szimplán csak hülye vagy:) Bajok lehetnek nemcsak a szövegértéseddel, de egészen más területeken is:) Kis csillag attól, hogy te dagadt vagy, még nem kell ezt a problémád kivetíteni másra:)
2010. jún. 10. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!