Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy F1-ben a...

Jamle29 kérdése:

Miért van az hogy F1-ben a csapatok kevésbé használnak az autón látványos festéseket/designeket?

Figyelt kérdés
Évről évre folyton ezt veszem észre. Oké hogy ott vannak a szponzorok de attól még azokat a színeket is lehet vagányan látványosan megcsinálni. A Sean Bull Design nevű facebook oldalon nagyon jó designek vannak jó persze nem mindegyik felenek meg egy egy csapatnál de mégis csomó olyan van ami sztem engedélyezett lehetne. Akik nem is szeretik és azt mondják hogy az F1 unalmas legalább akkor a kocsik kinézete miatt néznék vagy dicsérnék

#design #F1 #formula #Sean Bull Design
2018. jan. 31. 18:51
 1/3 anonim válasza:

Mert szerintem az ilyen versenyen.fontosabb a.külső mint a belső ( motor)

Ha versenyre mennék inkább a motor erősségre koncentrálnék mint hogy a külsejére

2018. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó oké de a nézettség nagyrésze úgyis TV-ben nézi a motorokról meg nem ők döntenek
2018. febr. 10. 20:19
 3/3 anonim válasza:
Na látod azt nem tudom. De viszont hogyha nagyon érdekelne a téma akkor keress valahogy úgy rá a neten , hogy forma1 autók tervezése vagy valami hasonló ;)
2018. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!