Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen szabad az alábbi...

14 évesen szabad az alábbi dolgokat csinálni?

Figyelt kérdés

Fekvenyomás 1kezessel,oldalemelés,evezés,1kezes bicepsz,tricepsznyújtás,lórúgás,húzózkodás,tolózkodás,koncentrált bicepsz,előre emelés,vállvonogatás,fej fölé nyomás,vállból nyomás!


Nagyábol ezeket gyakorlatokat szeretném végezni hetente 3x nem mindet hanem mikor milyen izmora edzek.10 kg-os 1kezes súlyzóval!


2010. jún. 6. 16:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azon vagyok vagy 120 kg akarok lenni majd...De kérdésre is azért várnék válaszokat!
2010. jún. 6. 23:01
 12/15 anonim ***** válasza:

most fogadom kb vagy 60 kiló lehetel és még ennyit fel akarsz szedni 3 év alatt? HEHE sok sikert az a tag akit linkeltél biztos aktívan nyomta magába a cuccost hogy olyan legyen 3 év alatt mert azt nem csak úgy osztogatják


Amúgy meg a 10 kg-val egy darabig fejlődöl de utána már megszokod és semmit nem fogsz

2010. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De majd ha észreveszem megyek terembe

De amugy ez a csávo nem szedett semmit csak 14 évesen elkezdte 15 évesen elég komolyan folytatta és 17 éves így néz ki!

2010. jún. 7. 18:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Tipikus kezdő kondirudi. Az ilyeneket sohasem értettem, színtiszta izom akar lenni, és azt hiszik magukról, hogy erősek is. Holott az ilyen izom csak dekoráció. Mondjuk, még mindig jobb, mintha cigizel és közben zabálod a chipset és napi 8 órán át nyomod a számítógépes játékokat. De a testépítés az nem igazán sport hanem csak egy edzésfajta. Amúgy pedig, ha 120 kg akarsz lenni akkor zabálni kell k*rva sokat, főleg fehérjét (rizs, hús, tojás...stb.) Na meg aztán miért akarsz ilyen hamar gyors és látványos eredményt?! Csak 14 éves vagy, fejlődő szervezet. Lehet hogy van jó genetikát hozzá, de szerintem ne kapkodj. Nekem is vannak testépítéssel foglalkozó ismerőseim/haverjaim a többség természetesen edz, de sajnos van olyan is aki kokszol orrba-szájba, és sajnos volt olyan is aki ebbe halt bele (mármint a kokszolásba, tudom hülye volt, hiába volt jó haverom, nem védem őt, én is megmondom, hogy egy ostoba volt). De azok a haverjaim akik természetesen edzenek, azok már igen régóta csinálják, van is eredménye, de ők sem türelmetlenkedtek. Bár nem vagyok igazán a téma szakértője, én nem foglalkozok egyáltalán testépítéssel (ju-jitsu mester vagyok), csak azt mondtam el amit a haveroktól hallottam. Szóval, ne akarj gyorsan túl sok mindent egyszerre, türelem. Sok sikert!
2010. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értelek,hallod nekem sok türelmem van nem az a gondom hanem izgulik.Mert elég kicsi vagyok későn írő típus még eléggé növésbe vagyok és nem akarod visszamaradni!
2010. jún. 8. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!