Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mennyit szántok tejsavó...

Ti mennyit szántok tejsavó fehérjére?

Figyelt kérdés
Nyilván pénztárcafüggő, de csak van egy határ ami már sok érte, a túl olcsónál meg a minőség megkérdőjelezendő.

2018. jan. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen pénztárca függő,hanem inkább egészségtudatosság.Én ezért nem iszom semmilyen tej alapú vacakot.Inkább veszek drágábban tojásproteint,az ára nem érdekel.
2018. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak 3-4 havonta szoktam venni a kedvenc fehérjémet, de csak max edzés után szoktam inni. Minek vegyek fehérjét, ha szilárd kajából is tudok bevinni?


Max ennyit szánok rá: 15 ezer ft

2018. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es igen nem rossz alternatíva de akkor inkább már növényi :) 2-es ha szilárd kajából megbírod oldani az nagyon király
2018. jan. 26. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, fizetéskor mindig veszek egy hónapra elegendő csirkemellet, stb-t. Minden reggel kiveszek a fagyóból, és ha hazaérek, akkor egyből meg szoktam csinálni a kaját. Nem nagy meló :)
2018. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó dolog a csirkemell, de nap mint nap elég unalmas a hús függetlenül az elkészítési módtól, szerintem azért jó néha kiváltani egy jó minőségű táplálék-kiegészítővel
2018. jan. 26. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Növényi?Ezt nem is értem.A szója egy méreg eleve kizárva,a rizsfehérje pedig a nyomába sem ér a tojásfehérjének.
2018. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
természetesen a szója szóba se jöhet, nincs tapasztalatom e téren, igazad lehet, nem akarok a rizsfehérje mellett érvelni,de azért annyira nincs lemaradva :)
2018. jan. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!