Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettlebell? Nekem néha szokott...

Kettlebell? Nekem néha szokott fájni a derekam, monthatni, hogy a gyenge pontom, és ha el kezdenék kettlebellezni az szerintetek jó v. rossz ötlet.

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak orvos mondhatja meg, és utána is csak felügyelet alatt szabad, tehát instruktor alatt kettlebellezni
2010. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az a gyenge pontod,értelemszerűen azzal kellene kiemelten foglalkoznod.Csomó oka lehet reuma,gerincsérv,gerincferdülés vagy csak satnya alsó hátizmok.

Nyomasd egy hónapig ezt,minden másnap,ha nem múlik el a fájdalom menj orvoshoz!

[link]

2010. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

azóta nem fáj a derekam, mióta bellezek, megerősítette a hátamon a gerincemet tartó izmokat, amiket semmiféle gerinctorna nem tudott ennyire megdolgozni.

persze ha tudod, mi az oka (nekem görbe a gerincem, más nincs), csakis akkor kezdj bele, de orvossal konzultálni mindenképpen ajánlatos!!

2014. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!