Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az olcsó étrend jó tömegnöv...

Ez az olcsó étrend jó tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

400g csirkemell

500g rizs

50 g szójakocska

3 egész tojás

zöldségek

50g power protein


90 kg vagyok


2010. jún. 4. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit még lehetne több fehérje, de alapvetően jó!
2010. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyakor ***** válasza:

Ezt a rizst ezt nem értem. 500 gramm ?! Egy zacskó rizst bevágsz egy nap? Vagy főzés után méred vagy mi? :D

Egyébként nem rossz étrend, bár a tojásból én csak a fehérjét enném, a power protein-hez meg tennék zabpelyhet és jó is lenne reggelinek. Multivitamin még lehet, hogy nem ártana, gondolom folyadékbeviteled okés.

2010. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mindegyik a nyers állapotot jelenti vagyis 500g rizs az főzés nélkül 500 g.

Sajnos kb ennyi ch (4-5 g/tskg) kell ekkora tömegű embernek a növekedéshez.

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy gond-e ha szója proteint használok és 100g csirkemellet kiváltok 50 g szójakockával.

2010. jún. 4. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja multivitamin az vita-x lenne

a folyadék olyan 3-4 liter bár elméletileg 4 és felet kéne innom.

A sárgájat meg a fehérje miatt eszem. Igaz van benne zsír de elég vékony vagyok.

2010. jún. 4. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz maga az étrend, mondjuk a tojás sárgáját annyira én se erőltetném. A szója végülis nem gáz és szerencsére nem a nagyobbik részét fedezed abból, így én úgy gondolom teljesen jó. Ami a legsebezhetőbb pontja az egésznek az a power protein, ami egy lassan felszívódó szójaprotein. Persze jobb, mint a semmi és nem a fán terem a pnz se, de jobb lenne valami tejsavó koncentrátum-izolátum keverék ami még azért olcsóbb megoldás az izolátummal szemben.

Amiről nem esett szó az étrendedben az edzés utáni gyorsszénhidráttal való glikogén visszatöltés. 50-60 gramm szöllőcukrot beleboríthatnál még a turmixba.

2010. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a vita-x az egy 90 kilós embernek lóf*sz! Multi-x.
2010. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!