Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatok meg itthon...

Hogy tanulhatok meg itthon gyorsan, erősen ütni, boxolni?

Figyelt kérdés

Voltam még régebben egy párszor thai box edzésen, de mivel lesérültem így nem jártam tovább. Most jöttem kb. helyre , viszont már csak késő este van edzés, de én vidéki vagyok így nem tudok bemenni a városba este 8 ra kb..

Szóval még anno az alapokat úgy ahogy elsajátítottam, addig ütni se tudtam most már tudom hogy kell egyenest meg horgokat ütni. Hogy tudnék javítani a gyorsaságomon? Meg hogy üssek erőset és pontosakat ? Van egy boxzsákom , de vegyek egy reflex labdát is ? Vagy hogy csináljam? Valaki segítsen pls


17/f


2017. dec. 11. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a célod ezzel az egésszel ?


Ha otthon akarsz gyakorolgatni az rendben van de ha olyasmire gondolsz hogy az utcán megvédeni magad akkor ez nem sokat ér.

2017. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az utcán egy ember ellen, aki egy képzetlen kötekedő az is elég lehet, hogy ha elég agresszív és bír ütni.

Gyakorolj sokat Kérdező.

2017. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!