Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Békés megyében hol van k1,...

Békés megyében hol van k1, kick box, box stb. edzések, ahova lejárhatnék?

Figyelt kérdés
Pl Békéscsaba, Szentes,Orosháza, de még Gyoma, Mezőtúr is akár

2017. nov. 23. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Google tudja.
2017. nov. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bekescsaban a centerben van box edzes, ha jol tudom.
2017. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orosházától messze vagyok. De ott van egy nagyon jó Kyokushin karate klubb. Youtubon láttam őket. Oda érdemes. Az színvonalas hely. Hol vannak pontosan azt nem tudom. Nem vagyok odavalósi.
2017. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm...amúgy azért írtam fel, mert goooglén nem tudtam normálisan rákeresni
2017. nov. 25. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

A K1 az MMA-hoz hasonlóan csak egy szabályrendszer, nem egy önálló, konkrét küzdősport. Azok az egyesületek, amelyek "K1" névre keresztelik magukat, általában lebutított, silány minőségű thai boxot oktatnak, semmi többet. Ezen egyesületek edzésen ugyan az esetek többségében található sparring és erősítés, azonban bőven nem szedsz magadra olyan mértékű harci rutint, mintha egy valódi, különálló stílus tréningjeire járnál. Ha találkozol "K1" névre hallgató szervezettel, akkor azt inkább ignoráld!


A kick box világában sajnos nem igazán vagyok otthon, azonban ökölvívó szövetséget nagyon szívesen ajánlok számodra.


[link]

Itt Karácsony Karcsi tartja az edzéseket. A mester 55 éves, de még mindig olyan versenyformában van, mint egy 20 éves profi. Ő aztán tényleg foglalkozik fiúval, lánnyal, fiatallal, időssel.


[link]

Itt Puravecz Peti az instruktor. Ő az ökölvívás mellett thai boxot is oktat.


[link]

Itt több oktató is vezet tréningeket, azonban ha van rá lehetőséged, akkor keresd Bimbó Lajost, ugyanis ő kifejezetten sparring alapú edzéseket tart.


#CHRILLEX

2017. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Na utána járogatok.:)
2017. nov. 26. 23:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy engen olyan érdekel inkább, ahol kuzdelem van inkább, vagy legalább is van küzdelem.
2017. nov. 28. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutott volna olyan egyesületeket ajánlani, ahol olyan tréningeket tartanak, melyeknek nem része a küzdelem, ugyanis olyan tréningeken nem épülne ki reális harci rutinod. Az általam ajánlott szövetségek olyan edzéseket vezetnek, ahol minden alkalommal komoly hangsúlyt fektetnek a küzdelmi képesség fejlesztésére, az erősítésre és a sparringre. Általánosságban elmondható, hogy minden box, thai box, savate, birkózás, judo és BJJ edzésen komoly hangsúlyt fektetnek az imént felsorolt három tényezőre. Válaszd bármelyik általam javasolt szervezetet és küzdelemben nem lesz hiány!


#CHRILLEX

2017. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó.:) Amint meggyógyul a tenyerem(lapát nyele kidorzsolte), már szét is nézek mi a helyzet. Amugy még Csabán egy Luigi nevezetű tart edzéseket. Ezt egyik ismerősöm mondta. Arról tud valaki valamit, hogy jó-e?
2017. nov. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!