Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért drágább az airsoft...

Miért drágább az airsoft Magyarországon?

Figyelt kérdés

Hello! Én most szeretnék belekezdeni a sportba és utánanéztem az áraknak... Kicsit meglepődtem a külföldi és belföldi boltok közti árkülömbségben. Megéri inkább külföldről vásárolni? Ha igen akkor honnan?

(Amit kinéztem: belföldi ár:

[link]

Külföldi ár: [link] 93$=25000Ft.)

-Köszi a válaszokat!



2017. nov. 17. 11:49
 1/2 anonim válasza:

27% áfa, eléggé meg tud dobni mindent.

Csak magyar nyelvű oldal nem rendel egyszerre annyi árut, mint aki nemzetközileg forgalmazza, tehát már a kereskedő többet fizet darabonként, mert nem kap annyi kedvezményt.

Mivel kevesebbet ad el, ezért a saját hasznának egy terméken is nagyobbnak kell lennie, hogy ne halljon éhen.


Hamar összejön így a +10 ezer.


Nem tudom, megéri-e. Attól függ, hogy honnan jön. Ha EU-n kívülről, lehet, hogy megfizettetik a határon a vámot meg az áfát. De lehet, hogy még így is olcsóbban jössz ki.


Az sem utolsó, hogy mennyi a kiszállítási díj.


Egy lengyelországi oldalt szoktak nagyon kedvelni idehaza (gunfire.com?). Facebookcsoportokban szoktak tömörülni, mert X euró felett imgyenes a szállítás. Nézz körül ott is, hátha társulhatsz valahova, vagy ajánlanak valami jobbat nálam.

2017. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A felettem válaszoló tökéletesen elmondta. Én csak annyit fűzök hozzá, hogy a taiwangun-t is nézd meg ;) kevesebb dolog kapható rajta, de elég jó!
2017. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!