Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen sport?

Létezik ilyen sport?

Figyelt kérdés
Kitaláltam valamit a fejemben hogy jó lenne olyan sport. Bokszhoz tartozna ez a sport, ahol mondjuk megvan valami norma hogy pl vannak bábúk és 200 bábút kell leütni xy perc alatt.És te ezt tudod növelni ha egyre begyakoroltabb leszel. És egy nehezebb mód ahol méri az ütésed erejét 999 ig és neked 200 bábút minimum 800 erősségű ütéssel le kell ütnöd,mindezt meghatározott idő alatt.Erős ütésem van az ilyen izékbe 900 fölöttit szoktam ütni. Persze rúgások sem ártanának.Szóval ez ilyen boksz, hogy fejleszd az ütésed és a gyorsaságod,ennyi. Mivel imádok ütni rúgni, és gyors is vagyok, hozzám ilyen sport illene. Ismétlem ez az én fantáziám és kitaláltam :D Bokszoltam már de csak a zsákos részét imádtam és a tehnikák tanulását a testépítős része unalmas. Tudtok nekem mondani ilyen sportot vagy csak a boksz létezik?
2017. nov. 16. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!