Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most lesz kb. 3 éve, hogy abbahagytam a judot. Előtte 3 évet jártam és nagyon szerettem, végül azért hagytam abba mert nem volt más lány vagy olyan ember aki az én korosztályom vagy súlycsoportom lett volna. Azóta elkezdtem floorballozni amit szintén nagyon imádok és eddig eszem ágában sem volt abbahagyni, de már egy ideje egyre jobban kezd hiányozni a judo. Most nem tudom, hogy mit csináljak mivel a floorballt se szeretném abbahagyni mivel nagyon szeretem és a csapatot sem szeretném cserbenhagyni (én vagyok az egyetlen kapus), de ugyanakkor egyre jobban szeretném újra elkezdeni a judot, viszont mind a két sportot nem tudom egyszerre csinálni.

2017. nov. 10. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Ez nehéz kérdés :/
2019. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!