Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl izmos vádli? Mit tehetek...

Túl izmos vádli? Mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

Versenytáncolok és a legutóbbi fellépésen anyukám megjegyezte, hogy ne eddzek túl sokat a lábamra, mert nagyon széles, izmos a vádlim. Kiskorom óta mindig táncoltam. 4 évig klasszikus balettoztam és akkor erősödött meg ennyire a lábam. Szeretnék nőies lábakat, de nem tudom, hogy hogyan is tudnék "fogyni" a vádlimból. A tánc mellett edzőterembe is járok, mert van rajtam egy kis felesleg.

19L


2017. szept. 13. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha jól veszem ki akkor jelen állás alapján csak anyukád szerint nagy.

neked eddig fel sem tűnt a mérete,a körülötted legyeskedő férfiak sem jegyezték meg hogy nem stimmel,és lehet hogy az antropometriai mérések alapján sem aránytalan.

de persze megtörténhet,hogy a profi sportoló,fitnesz versenyző bíró anyukád véleménye felülírja az univezumot is:)

2017. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Létezik naturálban túl izmos, nem nőies vádli? :D

Anyukádnak nem tetszik, az egy dolog, de veled s másokkal mi a helyzet?


Amúgy sem tehetsz sokat, max. ha komolyan edzel vádlira külön. Ha a tánc tartja fenn ezt az állapotot, akkor bizonyára így is marad, mert a táncot nem hagyod abba...

2017. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Ha tényleg az izom nagy, amit kétlek, akkor onnan nem megy le. Általában inkább a zsirtol vastagabb, de még azt is túl aggódják a csajok.
2017. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fényképezd le jól láthatóan és linkeld ki.Látatlanba nem lehet semmit mondani.
2017. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek az izmos női vádlik
2017. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első: Haha...nem ezzel foglalkozik anyukám, de feldobtad a napom:)

2017. szept. 14. 18:08
 7/9 anonim válasza:
Tánc és edzés nem csak megerősíti, de szépen formálja is - ne aggódj (gondolom a férfiak részéről még nem volt rá panasz.
2017. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Nincs izomformálás. Az izmok tapadása genetikailag adott! Az izmokat növelni lehet csak vagy az izom feletti zsírt leadni. De izomformalas az nincs. Nem lehet megvaltoztatni a tapadást. Pl akinek fent tapad a vadlija annak olyan is marad.
2017. szept. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Már értem hogy hol a probléma. Akkor azt hiszem, ez így marad.

Nem, férfiaktól még nem érkezett panasz :D

2017. szept. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!