Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti miért szerettek sportolni?...

Ti miért szerettek sportolni? Nem izgultok előtte?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy sokan járnak edzeni pl. hobbiból és nem is annyira fejlődésből már. Mit szeretnek rajta? Én minden edzés előtt úgy izgulok és csak ezért nem várom de egy negyed óra után meg belejövök és olyan jó főleg utána ha végeztem. Olyan vidáman mondják hogy "ezaz, holnap edzés". Csak ennyiből nem szeretem de csinálom rendszeresen mert kell még fogynom. Idáig 12 ment le de ebbe a 3 hónapba edzés előtt mindig szét izgultam magam annyira ideges és feszült vagyok előtte. Hogy vigasztaljam ilyenkor magam? Pihenőnapokon meg hiányzik.
2017. aug. 8. 18:23
 1/1 anonim válasza:

A sportot önmagáért szeretem.

Megtaláltad azt a sportot amit szeretsz csinálni? Keress nyugodtan, ne félj többfélét kipróbálni :)

Ha rossz az edződ az is baj lehet, ha sokat szid és keveset dícsér (már ha olyasmit csinálsz ahol van edző). De az első időszak mindig nyögvenyelős, hiszen először meg kell tanuld azt a mozáskultúrát ami az adott sportot jellemzi, jól el kell sajátítanod. Akkor fogod nagyon megszeretni az adott sportot, akkor jön el az hogy már nehéz nélküle ha már rutinból mennek a mozgások, nem kell gondolkodnod azon hogy mit lépj az adott szituációban, mi rá a jó reakció. (most itt speciel lovaglásra gondolok de gondolhatnék bármi másra is pl különböző csapatsportok, küzdősportok)

2017. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!