Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kondigépet ajánlotok?

Milyen kondigépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni otthonra kondigépet, de egyáltalán nem vagyok jártas a témában, és nem is nagyon tudom, hogy milyen gépek vannak és, hogy mi mire való. Egy a biztos, hogy futópadot nem szeretnék. Bármilyen javaslatot szívesen elolvasok.

26/L



2017. aug. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél elérni.

A futópadot említetted, hogy nem szeretnéd, de azt nem mondtad, hogy a kardio is ki van zárva. Szóval így én egy szobakerékpárt ajánlanék. Digitális kijelző. Sebességmérő, kalóriaszámoló, pulzusmérő. Állítható sebességgel. Kb. ez az, ami minimum elvárható egy ilyen géptől.

Ja igen! És nem ártana egy erős váz.


Remélem segítettem.

2017. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha otthoni kondigépekből az esetek 99%ában szobainas lesz.

ezért inkább kevesebb anyagi befektetéssel próbáld ki,hogy van-e affinitásod otthon,önállóan,rendszeresen edzeni.

erre teljesen jó a fegyencedzés elkezdése.

ha ez megy fél-1 évig,akkor ki lehet egészíteni állítható kézi súlyzókkal.

kardió gép meg=ugrókötél.

2017. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak annyit, hogy panelban lakok ahol nem nagyon van hely ugrókötelezni, ezért is gondoltam valami gépre, ami viszonylag kis helyen elfér.

A szobabicikli nem rossz, arra énis gondoltam csak nemtudom mennyire hatásos. Meg ezeken a gépeken kivül(futópad, szobabicikli) nemtudom milyenek vannak. Inkább olyanokra lennék kíváncsi.

Várom még a válaszokat :)

2017. aug. 3. 21:39
 4/4 paper_chaser ***** válasza:
Panelok mellett általában van egy játszótér vagy valami füves rész, ott lehet ugrókötelezni és még a levegőn is vagy.
2017. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!