Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6 Nap alatt mennyire lehet...

Nekedcsakvalaki kérdése:

6 Nap alatt mennyire lehet megtanulni lovagolni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy 6 nap nem sok,de csak annyi idöre megyek!Mennyit lehet megtanulni annyi idö alatt?

2017. júl. 5. 22:59
 1/9 anonim válasza:
21%

Szerintem eleg jol, en mar az elso nap 0 tapasztalattal terepre mentem, vagtaztam is :D

Tudom, nem kovetendo pelda de nem nehez megtanulni

2017. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 nap alatt egy nagyon minimális alapot tudsz esetleg elsajátítani, terepre nem fog normális oktató kiengedni!
2017. júl. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A két válasz nagyon különbözik,így nem tudom mire számítsak!1-2szer voltam lovagolni úgy,hogy nem igazán értek hozzá,sőt egyáltalán nem!Meddig jutok el annyi idő alatt?(mindennap kétszer lovagolunk)
2017. júl. 6. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok, versenyezten is, szóval nem hobbizgattam. Ha normálisan meg szeretnél lovagolni tanulni, nem pedig összetörni magad, akkor ahhoz nyilván kevés. Kezdésnek jó. Meg a lóval megismerkedni. Ahol indítanak rögtön ki terepre, az komolytalan egy hely. Ez olyan sport, rá kell a pénzt, időt szánni. Sok sikert!
2017. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,majd jelentkezek,hogy sikerült,ha érdekel majd ide kommentelek mennyire sikerült
2017. júl. 6. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő, van olyan ismerősöm aki pl évek óta próbál pl görkorizni de felesik, nekem az ilyenek elég könnyen mennek, jégkorizni is úgy tanultam meg hogy kb 3x felestem utánna már annyira nem, de valaki meg el se meri engedni a korlátot..
2017. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Egy egy hetes tábort követően már gond nélkül ellovagolgattam a következő egy hetesen egy évvel később, 12 évesen. Szóval egy hét elegendő volt arra, hogy ügetgessek, egy alkalmas lovon, akár terepen is. A táborban napi 3*1 óra lovaglás volt.
2017. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6 nap semmire nem elég, én fél évig voltam futószaron, hetentr 1x lovaglással
2017. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos vissza jöttem.Az utolsó nap már mehettem egyedül a többi napon futószáron,de azért élveztem.Nem mindennap lovagoltunk,mert csütörtökön nem volt és sherdán pedig csak egy volt,de a többi nap 2x-is volt lovaglás
2017. júl. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!