Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Marihuána és a sport!?

Marihuána és a sport!?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne a kedves válaszadókhoz, hogy a Cannabis tényleg összeköthető-e a sporttal? Ez hogyan lehetséges, mert én úgy tudom, hogy aki ezt a "szert" használja legyen az bárki, az nagyon nagyon éhes lesz(diéta kilőve), és nagyon nagyon "laza"! Szóval egyáltalán nem értem, hogyan tudja "pár ember" ezt összekötni a sportal és az étkezéssel. Leszögezném, hogy nem vagyok használó és nem is akarok az lenni :) csak érdekelne ez a dolog mert eggyáltalán nem tudom ezt elképzelni. A válaszokért előre is köszönet!

2017. máj. 15. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy a sporttal összekötni? Sportolás közben csinálni? Azaz előtte elszívni és úgy sportolni? Ha profi szinten űzöd akkor egyáltalán nem jó dolog fűnek a hatása alatt lenni sport közben. De ha csak a haverokkal játszol valamit pl: foci, akkor nagyon élvezni fogod a játékot. Több fajta fű van, nem mindegyik üt ki. Gondolj csak a nagy füvesekre mint Snoop dogg, Seth Rogen, Wiz Khalifa. Ők teljesen tudnak magukról ha fellépésről vagy filmforgatásról van szó mondjuk Seth Rogen esetében.

Szóval kérdésedre válaszolva:

-haverokkal sportolni valamit: jó

-profi sport közben: nem


De ha füvezel néha, attól még lehetsz profi sportoló. Több fajta módon juttathatod a szervezetesbe a THC-t, szóval nem kell a tüdőtet elrontanod jointtal.

2017. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, rengeteg profi sportoló szokta használni.Kosarasok,Amerikai focisták, UFC bunyósok akikről tudok. Nem minden nap gondolom, csak ha szórakozni mennek például. pl:Nate Diaz profi MMA bunyós rendszeresen használja
2017. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!