Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak . Mit ajánlotok?

Mit sportoljak . Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

azért fordulok hozzátok mert 16 éves lány vagyok kb 2 éve nem sportolok ugy külön semmit csak ami az iskolába van tesi óra h(heti2 óra) és 162 cm vagyok és az eddigi 45 kg helyett most 55 :S

Régen rendszeresen táncoltam .. meg lovagoltam de a suli és a számítógép miatt ezeket abbahagytam..

most ujra szeretnék valamit kezdeni hogy kezdődik a nyári bikiniszezon ... amugy nem vagyok kövér csak már van egy kis úszógumi ami eddig nem volt és kezd a barátom elött is gáz lenni :S

mit ajánlotok mit sportoljak ami a hasizmot a combot és a feneket erősiti és amivel kb 1-2 hónap alatt lefogyok egy kicsit ?

Úszás már sokan ajánlották ... imádok úszni csak nem szeretem h megszabják h hogyan ...

Mit ajánlotok?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. máj. 16. 12:42
 1/10 anonim válasza:
A lovaglás az nagyon jó,mindenedet megmozgatja.én is lovagolok és imádom:D
2010. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Röplabda, kézilabda, tenisz, aerobik. De sztem leginkább röpi vagy aerobik.
2010. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én Norbi tornázni szoktam. nekem jó volt
2010. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

konditeremben lehet nyomni a vasakat, az jó. Egészséges, minden testrészt megmozgat, és fogyni a legjobban ettől lehet. Lemész, megnézed, hogy csinálják a srácok, és elvégzel egy teljes teste megmozgató edzést:

- fekvenyomás

- lehúzás

- evezés

- kétkezes rúddal bicepszhajlítás

- két egykezes súlyzóval oldalemelés

- guggolás rúddal a válladon

Ezekből akkora súlyt válasszál, amivel 3-szor 12-15-öt meg tudsz csinálni. Később kicsit növelheted a súlyt, de maradj inkább a 15-20-as ismétlésnél.

Ettől javul a kondid, fogysz egy kicsit, és jóval erősebb leszel. Ha nem zabálsz mellette testépítő módon (húst hússal, és tömegnövelő/fehérje készítmények) akkor nem igazán fogsz izmosodni.

Ezt egy héten 2-szer elég, meg kétszer elmehetsz kocogni fél órát. Futás esetén maradj ezen időtartományban, ha jobban megy, akkor fuss gyorsabban. Ha megteheted, akkor a súlyzós edzést és a futást különböző napra tegyed, vagy reggel fussál, délután a súlyzók. Ha mégis egyszerre teszed (nem olyan nagy katasztrófa az), akkor először a vasak, és utána futás.

2010. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
Még egy: kirándulás a hegyekben, kenuzás.
2010. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Járjál úszni...az nekem jót tett. :D 6 hónap alatt lement 10 kiló ( hetente 2× ): D
2010. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
futás+súlyzó+biciklizés! az úszástól nem fogsz annyira fogyni, karbantartónak jó, meg kiegészítésnek de mint sport önmagában aktív zsírégetésre felejtsd el! kocogj, fél órát, háromnegyed órát! v fuss, ahogy bírod, nem tudni h milyen fizikai illetve erőnléti, állóképességi szinten állsz! a lovaglást könyörgöm meg hagyjuk már...ha lovon ülsz, istenem, ki dolgozik, te vagy a ló????
2010. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Aló is te is amugy látom "értesz hozzá"pff könyörgöm minek szólsz be ha nem is ültél ég lovon??-.-"Amugy a könnyű ügetés,vágta stb...TE ÉSz Pff-.-
2010. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !

a 3-as nak is köszi de inkább nem ez inkább férfias dolgok mint nőknek... azért úgy nem akarok kinézni mint Rubint Réka :D

az utolsónak elöttinek meg csak annyit h versenyszerűen lovagoltam és igen a ló is mozog de probálj ki egy edzést amikor ugratsz a lóval vagy mondjuk 1 órán keresztül ügetsz :D

2010. máj. 17. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Muay Thai Box, Ninjutsu
2010. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!