Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ötlet elkezdeni a kick boxot?

Jó ötlet elkezdeni a kick boxot?

Figyelt kérdés
Végre elhatároztam magam, hogy el szeretnék járni kick boxra, viszont abból nincs külön női edzés, csak férfiakkal. Ez mennyire lenne zavaró? Még csak 17 vagyok (és lány), viszonylag sportos alkat. Szerintem ez nekem való sport lenne, de kicsit félek is tőle. Pontosabban attól a résztől, hogy mit fognak szólni, ha beállítok egyedül lányként. Légyszi mondjatok véleményeket, tapasztalatokat (és ha olyan van, ne szidjatok, ilyen téren eléggé visszahúzódó vagyok...)!
2017. máj. 13. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Bátran elkezdheted . Semmit sem szólnak majd szerintem . De jobb ha lenézel egy-két edzésre és magad tapasztalod meg milyen a társaság . Tehát nyugodtan vágj bele . Ha úgy érzed szeretnéd ebben kipróbálni magad akkor hajrá és ne hagyd hogy az előítéletek eltántorítsanak .
2017. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Toljad hát! 1) Kick Box edzéseken nagyon sok lány van, sőt... 2) gúnyolni nem gúnyolnak ott senkit. Az ilyen társaságokban nincsen gúnyolódás. Nyugodtan csináld, minden téren megéri. Erősít, kiváló stressz levezető, a stílus harci értéke pedig elegendő ahhoz, hogy önvédelemre is fel tudd használni.
2017. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2017. jún. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!