Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki jár zumbára vagy aerobickra...

Ki jár zumbára vagy aerobickra? Mennyire hatásosak a fogyásban, alakformálásban?

Figyelt kérdés
Sajnos a környékünkön nincs zumba oktatás, egy DVD-t tudtam beszerezni, arra szokták zumbázni. Nagyon tetszik, de attól tartok, hogy a szobámban egymagam nem leszek túl kitartó, így utánajártam, hogy mit lehet erre csinálni. Összvissz heti két aerobick óra van, az egyik alakformáló a másik zsírégető. Nem hangzik valami soknak, s minthogy a fogyás is célom lenne a mozgással, nem tudom, hogy az a heti két óra jelentene-e valamit, vagy inkább gyúrjak itthon a zumbára :). Az érdekelne leginkább, hogy heti hány alkalommal zumbáztok vagy aerobicoztok, s mennyi idő alatt mit értetek el, s persze, hogy mennyiből sikerült fogyni.
2010. máj. 14. 08:47
 1/2 anonim válasza:
Bocsi h nem a kérdésedre válaszolok, de hol szerezted be ezt a dvd-t? engem is érdekelne :D:D:D:D
2010. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írj rám priviben, akkor segíthetek :)
2010. aug. 31. 20:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!