Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabadidő Lovasklub vagy...

Szabadidő Lovasklub vagy Tápéi Marathon Tereplovas Klub?

Figyelt kérdés
Most igen rossz helyzetben vagyok, mivel nem tudok dönteni arról hogy átmenjek-e a Szabadidő Lovasklubba vagy maradjak a Tápéinál?

2017. ápr. 7. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Én a Tápéiba járok már lassan 8 hónapja.5 hónap után én is elgondolkoztam azon hogy maradjak itt vagy átmenjek a Szabadidő Lovasklub.Aztán végül átkértem magam Tamáshoz és azóta sokkal többet fejlődtem nála mint Dórinál 2× annyi idő alatt.Te most melyike edzőnél vagy?Mióta lovagolsz, heti hányszor?Múlt hét vasárnap volt egy új lovas.Aki Szabadidő Lovasklub járt és szabadon lovagolt ott.Felült a lóra és lovagoltunk úgy 5 percet ügetünk kapaszkodott a szárba szorította lábával a lovat de ez volt lépésben is.Aztán feltették futószára és kérték tőle hogy engedje el a szárat és nem mert.Nem mert oldalra fordulni, ráhajolni a ló nyakára, megsimogatni a lovat (fél kézzel sem úgy hogy a másik kezével fogta a voltizs hevedert).És lépésben úgy hogy 2 kézzel fogta a voltizs hevedert nem mert elengedi a lábát (folyamatosan teljes erőből szorította a lovat).Ezt csak leírtam csak úgy.Én nem lovagoltam egyszer sem a Szabadidő Lovasklubban.De az ott lévő edzővel beszéltem és ott egyből nyeregbe kezdi az ember.Szerintem kér egy próbalovaglást nézd meg hogy mennyire tetszik.De ha Dórinál lovagolsz akkor kérd meg Tamást hogy tartson ő egy edzést neked mielőtt úgy döntesz átmész oda.
2017. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is Tamásnál lovagolok, és akkor találkoztunk is :D hát kipróbálom a másikat, és majd meglátom hogy melyik tetszik majd :/
2017. ápr. 9. 08:19
 3/3 A kérdező kommentje:
És amúgy 3 éve lovagolok heti 2×
2017. ápr. 9. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!