Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már teljesen belekavarodtam a...

Már teljesen belekavarodtam a sportolás témába, ki oktatnátok?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy egy 14 éves srác vagyok enyhe túlsúllyal. Eddig távol állt tőlem a mozgás, de most belekezdtem és megszerettem. A főbb bajom, hogy mindenfélét hallok, és nem tudom mi igaz.

Hallottam ilyet, hogy nem lehet egyszerre erősödni és fogyni. Ez igaz?

Szóval én már pár hónapja fegyencezek, de ha most elkezdek futni, akkor ez a kettő üti fogja egymást?

Örülnék, ha el tudnátok magyarázni, vagy mondanátok egy könyvet ami kisegít.



2017. márc. 17. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség, lehet egyszerre erősödni és fogyni.


A profi testépítők mondanak ilyet, az ő esetükben valóban így van. Ők több ezer kalória bevitelével és heti 6 súlyzós edzéssel tudnak csak izmosodni, de ezzel jön föl nekik zsír is, amit szálkásítás alatt aerob mozgással adnak le a verseny előtt. Átlagos, enyhe túlsúlyos emberként simán tudsz izmosodni és fogyni egyszerre.

2017. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Kövér kezdők tudnak egyszerrre fogyni és izmosodni is. Később ez nem megy így, mivel eltérő kalória tartalmú étrend kelll hozzá. De egy ideig menni fog. Ennyi.
2017. márc. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy kell értelmezni, hogy ha edzeni akarsz, enned is kell. Nem megy az edzés, ha nem eszel rendesen.
2017. márc. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!