Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen olcsó sportolási...

Milyen olcsó sportolási lehetőség jut eszetekbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék eljárni sportolni valahová, de nincs sok pénzem. Magamtól sajnos képtelen vagyok rendszeresen futni vagy ilyesmi, kell egy hely, ahol ott KELL lennem mondjuk heti 2x, mert már befizettem. Az edzőterem nem érdekel.


Köszi. :)


2017. márc. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

nehol vannak olyan parkok, amiket direkt ingyen konditerem szerure epitettek, biztos lattal mar ilyet.


ilyenre gondolok :


[link]

2017. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked való nincs.
2017. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nem értette, amit leírtam, mindenesetre köszi! 2.-nak meg nincs igaza, mert már találtam. :)
2017. márc. 13. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen 3000 ft alatt semi nincs, a legalja 3000ft, és havonta kell fizetni.
2017. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, ennél én is jóval drágábbat találtam, de meg tudom fizetni. A kérdésemben a "nincs sok pénzem" kifejezés eléggé szubjektív volt.
2017. márc. 14. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
igazából ha dolgozol havi 1 búvárkodás is beleférhet :D
2017. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van. :D de most csak diákmunkát vállalok, abból is keveset az egyetem miatt.
2017. márc. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!