Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem olyan régen kezdtem el...

Nem olyan régen kezdtem el rendszeresen fitness órákra járni, és kicsit utánaolvastam a dolgoknak - most milyen fitness óták megfelelőek a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Elsősorban szeretnék zsírt leadni, aztán szép nőiesen szálkásítani. Sok helyen azt írják, hogy a cardio, mint a spinning nagyon jó a fogyáshoz, máshol meg azt, hogy csak jól bedurrannak az izmok a combban, de leadni nem lehet vele zsírt.

2017. febr. 14. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért is érdekel, mert az utóbbi másfél hónapban komolyabban edzek, de kg-t nem sikerült igazán leadni, sőt, megfigyelésem szerint egy nagy izomláznál még többet is nyomok, de látom, hogy kezdek formásabb lenni.
2017. febr. 14. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:

szép-szép,de a lényeg valahogy lemaradt.

hol a diéta,a kiszámolt étrend a fokozatos ch csökkentés?

már csak azért mert a célod eléréséhez ez kellene legyen a minimális alap.

2017. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1200 kcal és 160 grammos CH diétán vagyok hormonális probléma miatt, már régóta tartom a kcal diétát, régen 800 kcal-n voltam és a CHt nem számoltam... Már jobban figyelek az étkezésre minden szempontból és rendesen heti 3-4x eljárok edzeni de a mérlegen nem látom ennek az eredményét, maximum a combomon és picit a hasamon lűtom magamon.
2017. febr. 15. 00:34
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Egy olyan diétát követsz, ami betegen tart.

2017. febr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menny el futni heti min.3 alkalommal,és min. 3 alkalommal legyen súlyzós edzés is.

Én otthon 5,6 és 10 kg-os súlyokkal edzek,senki nem akarja először elhinni,hogy nem járok terembe.

2017. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
emelj az össz kalórián a ch-t meg vidd le 80 körülire és fokozatosan vidd le 50re,aztán azt tartsd amíg meg nincs az ideális testzsír.
2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!