Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Korai 12 évesen elkezdeni edzeni?

Korai 12 évesen elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 éves lány vagyok.

154 cm és olyan 43 kg.

Hasra szeretnék edzeni egy kicsit.

Nem kifejezettem kockákat szeretnék csak hogy látszódjon az edzettség a hasamon.

Szerintetek korai?

Mi a véleményetek?

Légyszi senki se támadjon le!!!

12/L


2017. jan. 28. 12:27
 1/1 Ginkornis válasza:

Szia! 13 éves (lány) vagyok, tehát ha minden igaz nem sokkal vagyok idősebb.

Szerintem semmi bajod nem lesz attól, hogy erősítesz. Évek óta atlétikázok, és az atlétika edzések részben az erősítésről is szólnak. Nyilvánvalóan nem csináltatnának olyan dolgokat velünk ami nem tenne túl jót nekünk, ebből gondolom, hogy semmi akadály nincs az iránt, hogy Te is erősíts. Persze, ha edző terembe szeretnél menni, akkor azzal talán várj 1-2 évet. Súlyzókkal, kondi gépekkel nem ugyan az dolgozni, mint otthon erősíteni saját súlyoddal. Viszont aggodalomra semmi ok, sportboltokban beszerezhetsz TRX-et otthonra, ezzel változatosabbá teheted az edzésedet/ edzéstervedet.(Ára az olyan 5-6.000 forittól kezdődik, attól függ hol és milyen minőségűt szeretnél)

Remélem nem írtam későn és tudtam segíteni!

Sok sikert! 😉

2017. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!