Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizomgyakorlatokkal kapcsola...

Hasizomgyakorlatokkal kapcsolatban valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval, hasizomra alapvetően háromféle gyakorlatot csinálok: nyújtott lábemelés talajon, planking alkartámaszban, illetve felülés.

A problémám a következő: míg felülésből simán megcsinálok 25-30-35 ismétlést szabályosan, lassan, planking is megy két percig, addig lábemelésből 15 fölött nem nagyon megy. Egyszerűen úgy érzem, hogy elfáradok combból, hasizommal még bírnám simán. Hozzáteszem, hogy combizommal sem állok (szerintem) rosszul, zárt lábbal 30-40 guggolás saját súllyal simán megy, ha megvan az egyensúly, akkor egylábas is néhány? Ötlet, hogy mi lehet a gond?

A másik egy kicsit esztétikai kérdés, dehát az egészség, meg az izomerő mellett azért kicsit mindenki a "kockáshasért" is csinálja...Szóval, hiába érzem kézzel a hasizmokat, hiába kemény a hasfalam, nem látszanak maguktól a kockák. 175/63 vagyok, tehát szerintem nem zsíros, de lehetséges,hogy az a kevés a hasamon rakódott le? Ha igen, akkor nyilván aerob edzés, viszont ha nem, akkor mi állhat a dolog mögött?


2017. jan. 11. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!