Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18eves lany vagyok es elszeret...

18eves lany vagyok es elszeretnek kezdeni boxolni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
jegkorongoztam 4evet, mindig is fius voltam. vekonyabb torekenyebb alkat vagyok, ez soha nem jelentett problemat. Óbudan, 3. keruletben lakom. hogyan kezdjek el edzeni? maganora ? vagy hogyan mukodik ez? egyesulet? kerlek segitsetek, mert fogalmam sincsen. koszonom:)
2017. jan. 7. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem van kick-box-os csaj ismerősöm és nincs benne semmi fiús, nagyon szép és normális lány.


Szerintem csak keress rá a neten, hogy milyen box fajták vannak, mert több is van és próbáld ki azt, amelyik szimpatikus.

2017. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magánóra hülyeség.Szépen keresel egy egyesületet és lemész hozzájuk edzeni.Nem fognak megenni és nem is kell rögtön bokszolnod, az majd később lesz és akkor is nagyon vigyáznak rád.

Vágj bele :)

2017. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy működik, keresel egy közeli klubbot, és elkezdesz járni. :)

Hajrá hajrá! :)

2017. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! :)
2017. jan. 8. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan a közeli egyesületekbe. Általában az első alkalom mindenhol ingyenes és válaszd ki a legszimpatikusabbat. Az alapokat mindenhol el fogja magyarázni az edző és nincs más dolgod, mint rendszeresen járni és edzeni. Semmiben nem hátráltat, hogy lány vagy. Sőt...
2017. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!