Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Árt a bicómnak, ha nyolcas...

Árt a bicómnak, ha nyolcas van a kerekébe?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
KerekébeN, és árt. Szép lassan tönkremegy a kerék. Emellett az energiád is kárbavész, sokkal kevésbé hatékony a tekerés. Kis ügyességgel meg egy küllőkulccsal centrírozhatod, a neten találsz útmutatókat. Vagy vidd szervizbe.
2010. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az neked árt nem lehet normálisan menni vele és nem lehet fékezni rendesen.
2010. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha váztól vázig ér akkor igen.


Am ha kicsi akkor nemigazán árt, ha nagyobb akkor lesz a gumiban is, illetve ha van féked akkor elkoptatja a fékpofáid.

2010. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyre nagyobb lesz benne, amíg még pici, sokkal könnyebb kiszedni belőle (illetve ekkor még ki lehet)
2010. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi.


Amúgy nem vészes. Első kerékben nincs, hátsóban van max 2mm-es, vagy talán még annyi se. Érdemes vele foglalkozni, vagy ez csak minimális, és semmi baj nem lesz belőle?

2010. máj. 4. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan ez volt a problémám a bicajokkal, és mivel nem értek hozzá, ezért folyton vittem a szervizbe. Aztán kicseréltettem a felnit egy megerősítettre, és jobb küllőket tetettem bele, azóta ilyen gondom nem volt.
2010. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól beállított fék esetén a 2 mm-t már meg kell érezni. Ha semmilyen változást nem érzel a fékezésben, akkor meg amiatt vidd el a szervizbe. :-)
2010. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2mm ne idegesitsetek. lehet csak a gumiban van és nem a felniben.Ne legyetek paranoiásak 2mm az semmi,nem kell vele foglalkozni!
2010. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A felniben van, de amúgy nem vészes. Ma is mentem vele 10 km-t, egyeltalán nem érzem. Még bírja, ha nagyobb lesz majd elviszem szervizbe. Amúgy tegnap elvittem tagutra és adtam neki rendesen. Semmi baja, ugyanakkora még mindig.
2010. máj. 5. 15:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!