Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dymatize-Joint repair vagy...

Dymatize-Joint repair vagy Scitec-arthroxon?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek,melyik a jobb?én nem edzek,mivel rettentően fájnak izületeim,ha csak megfeszítem az izmomat is,köszvényes vagyok,de hiába köszvénydiétázok semmit sem javulok régóta,ezért döntöttem,hogy valami tápl. kiegészitőt szednék.ezek amúgy nem károsak a szervezetre,mint a többi gyúrósok által használt néhány cucc?laktózérzékenyek is fogyaszthatják?

válaszokat előre is köszönöm


2010. máj. 3. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Scitec Arthroxon a jobb a kettő közül, én azt ajánlanám.


A "gyúrósok által használt cuccok" közül csak a koxok károsak a szervezetre, amit legálisan meg tudsz venni boltban és az előírás szerinti mennyiségben adagolod semmi bajod nem lehet tőle.....


Laktózérzékenyek is fogyaszthatják, nem tartalmaz semmiféle cukrot.

2010. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!még ara lennék kíváncsi,ha szedem az arthroxon -t és pl tessszemfel 2hónap múlva abahagynám,visszaállna a porcom a régibe,tehét fájni kezdene megint,vagy nem,ezzel azt akarom kifejezni,hogy ha a gyúrósok szednek bizonyos tápl. kiegészitőket ésha leállnak róla csökken teljesitményük,és izomzatuk,ezért kérdezem hogy hasonló visszaváltozás tapasztalható e ennél a terméknél?
2010. máj. 3. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

A táplálékkiegészítők csak koncentrált élelmiszert tartalmaznak, ha nincs elég tápanyag az izom fenntartására, vagy egyszerűen nincs rá szükség (abbahagytad az edzéseket) akkor tapasztalható visszaesés.


Ha elmúlik a fájdalom, utána szerintem 2-3 kapszulát szedj naponta a fájdalom visszatérésének megelőzésére.

2010. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!