Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene összeállítani...

Valaki segítene összeállítani egy edzséstervet (itthonra) +étrend? Fogyni nem akarok!

Figyelt kérdés

16 és fél éves lány vagyok,kb 162 cm/50 kg.Szeretnék egy kicsit izmosodni(nem gondolok kockás hasra meg óriási izmokra),csak formás alakra(leginkább kar,fenék,comb).

És persze gimibe járok,nem hiszem hogy jó ötlet répát rágcsálnom ebédszünetben.Hogyan tudnám beosztani az edzést+étkezést figyelembe véve hogy sulizok?

Szoktam fekvőtámaszozni,sokat sétálni,görkorizni,biciklizni,ping-pongozni,de tényleg nem vagyok egy túl sportos ember (még) :))



2016. dec. 2. 14:23
 1/2 anonim válasza:
Karra ne gyúrj, legfeljebb nagyon keveset. Láb-és fenékerősítő gyakorlatokat találsz az interneten (kitörés, guggolás). Először kb napi 10 percig eddz, és fokozatosan növeld az időt
2016. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah,kerestem sokat,találtam itt-ott hasznos dolgokat..a rendezettség és pontosság azonban kifog rajtam,össze-vissza csinálok mindent :)) Karra inkább csak fekvőtámasszal edzek,az nem árt néha.Köszi a választ. :)
2016. dec. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!