Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroidosok! Miért visztek...

Szteroidosok! Miért visztek be a szervezetetekbe olyan dolgokat, amiről fogalmatok sincsen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eYY48QRPJjE


ajánlom a videót


2010. ápr. 30. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

mert mindenre képeesk. nemrég voltam gyakorlaton a sportkórházban és egy nagyon elismert, sportolókat felkészítő doktornő előadását hallgattam meg. elmondta, hogy mindent, azaz mindent képesek beszedni még a profik is. a szteroidtoktól a pasik terméketlenek, elsoradnak a herék, a nők hangja végleg bemélyül(és még nagyon sok más), a kreatin vizet köt meg, amitől nő az izom, de jóval ügyetlenebbek és kevésbé jó az állóképességük, a növekedési hormontól eltorzulnak az arcvonásaik, a vérdoppingtól nagy eséllyel kapnak embóliát. képesek még inzulit is belőni, bármit. teljesítményfokozókat egyebeket mind szednek ész nélkül, mondván neki csak nem lesz baja. az ilyen mértékű izomnövekedést az inak nem bírják követni, nagyon gyakoriak az ínszakadások.

szerintem csak egyszer kéne ezt az orvos végighallgatniuk. de ugye aki a szert árulja, annak nem érdeke az igazság.

2010. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én testépítő vagyok,én vagyok a kérdező egyébként, csak elítélem amatőr szinten a doppingolást,de a kreatin nem dopping!!!!!!!
2010. ápr. 30. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem minden van úgy ahogy írtad. A kreatin tény hogy vizet köt meg az első 1-2 napban! Azért hogy az izmok kitáguljanak és ha megfelelő a táplálékbevitel, akkor azt a kitágult izmokba építse és így gyorsabban nőnek. Ellenben ugye ha nincs meg az elegendő fehérje meg ch, akkor csak vizet tud megkötni, amit kúra után az ember kipisil.
2010. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt nem értem,hogy a kreatin,hogy jön szteroid témába,itt a danabol ról és társairól van szó a videóban
2010. máj. 1. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a 10:52es re reagáltam
2010. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én meg a sportorvos szavait írtam le. de te biztos jobban tudod. mondjuk nekem mindegy.
2010. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és akkor mi van ha vaéakisportorvos??jártam már olyannál,aki rotátor szakadásra azt mondta,h semmi gond fastum gél,1 hét múlva kontroll...
2010. máj. 1. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
sportorvos és sportorvos között is van küllönbség. ez a nő konkrétan külföldi és magyar olimpikonok orvosa. szerintem nem hülye.
2010. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te nem testépítő, hanem kislány vagy
2020. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!