Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy krav-maga...

Mennyibe kerül egy krav-maga civil instruktori tanfolyam?

Figyelt kérdés
A párom majd szeretne menni, de nem tudjuk, hogy mennyi pénzt spóroljunk addig össze erre. Ezért lenne nagy segítség, ha valaki tudna mondani legalább egy körülbelüli összeget.
2010. ápr. 28. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Körül kell metélve lenni, tudni kell héberül olvasni és szöveget értelmezni. Pájesz is alapkövetelmény.
2010. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Jaj ez az a Zsidó Kung-Fu ?
2010. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Milyen vicces a sok kis nemzeti érzelmű... De akkor ráteszek egy lapáttal nekik... Nemcsak hogy krav-magázom, de máég 13.kerületi is vagyok. Ráadásul Tóth Jóskára szavaztam. Sőőőt... a ZMNE-re járok, katonai szakra...Na ezt nyeljétek le kis nemzeti huszárok :D


Egyébk nincs olyan hogy civil instruktori tanfolyam. Elkezdesz szépen járni edzésre és folyamatosan megcsinálod a vizsgákat. És emg van adva, hogy hogyan instruktori fokozattól kiket oktathatsz. Ennyi :)

2010. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem tanfolyam. Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy egy civil instruktori képzés mennyibe kerül? Azért írtam tanfolyamot, mert szerintem annak számít, ha valamit egyhuzamban oktatnak intenzíven. Tudnál mondani valamit az instruktori képzésről? Egyhuzamban szokott lenni, vagy több hónapig elhúzódik?
2010. ápr. 28. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogyha te az első hozzászólásomban nemzeti érzelmet látsz (pedig nincs benne, csak jóhiszemű kifigurázás), egész egyszerűen bizonyítja hogy negatív előítéleteid vannak. Általánosítasz, kirekesztesz.
2010. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


El kell járnod edzésre két-három évig, P5 szint környékétől az instruktorod javaslatára mehetsz instruktori képzésre, ami kb 2-3 hónap alatt zajlik, tömbösítve:


Itt vannak infók:

[link]


ott találsz edzés lehetőségeket, kontaktokat, nagyon rendes társaság, szívesen segítenek, bárkit hívsz fel!


rg

2010. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2000 dolcsi
2010. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!