Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni úgy hip...

Meg lehet tanulni úgy hip hop-ozni hogy közben az ember nem néz ki kínosan?

Figyelt kérdés

tudom ez egy kicsit furán hangozhat xD de most kezdtem el hip hop-ozni, és hát.. nem is tudom olyan elég kínos a mozgásom, legfőképp a karjaim néznek ki úgy mintha hosszabbak lennének a kelleténél és nem illenének oda, nem tudom hogy valakinek közületek volt-e ilyen érzése mikor elkezdett táncolni :,D lehet hogy túl formátlanok vagy vékonyak a kezeim? de teljesen kínos hatása van az egésznek. érzett így valaki a kezdeteknél?

mert kezdem úgy érezni hogy lehet hogy nem nekem találták ki, de ennek ellenére továbbra is próbálkozok mert szeretném csinálni, csak...na xDD jó lenne úgy kinézni mint ahogy mások amikor táncolnak.. 16/L


2016. nov. 3. 21:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!