Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megtanulni...

Szerintetek érdemes megtanulni forditott alapálásban boxolni?

Figyelt kérdés
Tudtok valami videót?

2016. okt. 31. 15:32
 1/1 Orfeus ***** válasza:

Attól függ mi a terved vele. Ha bal kezes vagy az nagyon jó, meg lehet vele lepni az embereket. De ha jobb kezes vagy, akkor szerintem felesleges. Bár ha a kyokushinból indulok ki, én is 2 kezes és 2 lábas lettem. Egyébként elég béna, bal lábas és jobb kezes vagyok alapvetően, szóval vicces volt amikor kicsi voltam, de elteltek az évek és észre sem veszem melyik testrészem használom, csak érzésből jön minden.


Lehet hogy ez segítene abban, hogy a koordinációd jobb legyen, és egy gyors váltással megtudod lepni az embert. Hát ez nagyon jó kérdés. Nem tudom megéri e elpazarolni az időt a sok technikai edzésre.

2016. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!