Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megterhelo hajnalban futni?

Megterhelo hajnalban futni?

Figyelt kérdés

Sajnos mar reg nem voltam futni, ma is kinyomtam az ebresztot es most ertem haza szoval nem igazan vagnek neki.


Viszont holnap 6-ra megyek dolgozni 10-ig szoval ha 4.30-kor kelek akkor az ugy pont jo lenne. Csak tiz utan meg van 3 oram, vagyis nagyjabol 17.30-ig iskolaban vagyok....szerintetek jo otlet vagy szar?



2016. szept. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk... Sokféle ember van. Az egyik lefut egy maratont szinte minden reggel, ellátja a gyerekeit és dolgozik egész nap és elvan így, a másik pedig zombi lenne és bealudna munka közben, ha ilyen korán kelne, de hogy szenvedne, mint a kutya, az tuti.

Az a tippem, hogy igen, megterhelő, persze attól még lehet akár jó ötlet is, nem kell az életnek túl könnyűnek lennie, a Himaláját megmászni főleg megterhelő és veszélyes is, sokaknak mégis az a választásuk.

2016. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején biztosan megterhelő lesz, míg hozzá nem szoksz. Én reggel jobban szeretek futni akkor kevesebben is vannak kint az utcán. Sokkal jobban magamra tudok koncetrálni. De kezdetben én az esti futást ajálom míg hozzászoksz a terheléshz.
2016. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!